Olkuski Skład Airsoftowy
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Olkuski Skład Airsoftowy

Oficjalne forum Olkuskiego Składu Airsoftowego
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dni Ziemi Kluczewskiej

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
KsRydzyk




Liczba postów : 8
Join date : 03/02/2010

Dni Ziemi Kluczewskiej Empty
PisanieTemat: Dni Ziemi Kluczewskiej   Dni Ziemi Kluczewskiej Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 8:32 pm

Witam na początku maja w Kluczach organizowane są Dni Ziemi Kluczewskiej. Gdyż sam interesuje się ASG (ale niestety nie posiadam swojej repliki) postanowiłem spróbować zbudować mini strzelnice. Chodzi mi o coś o długości ok 35m znajdowało by się to na stadionie. Jednak jak wyżej napisałem nie posiadam własnej repliki i czy ktoś mógłby wyporzyczyć mi ok 4 repliki na 1 dzień. Najlepiej jagby były to repliki Ak47 M16 MP5 oraz jakiś pistolet najlepiej elektryki. Najprawdopodobniej Dni Ziemi Kluczewskiej odbędom się 1 Maja. Więc jagby był ktoś chętny wyporzyczyć mi repliki to byłbym bardzo wdzięczny. Żeby nie było że chce zarobić to napisze że cały dochód będzie przekazany na Dom Dziecka.
Powrót do góry Go down
Jurga
Admin
Jurga


Liczba postów : 1026
Join date : 17/12/2008
Age : 32
Skąd : Olkusz

Dni Ziemi Kluczewskiej Empty
PisanieTemat: Re: Dni Ziemi Kluczewskiej   Dni Ziemi Kluczewskiej Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 11:54 pm

po 1 nie posiadamy wypożyczalni
po 2 za wypożyczenie się płaci... nikt tu nie jest fundacja charytatywną... domyślam się, że jeżeli się interesujesz ASG i nie masz repliki to wiesz ile one kosztują i dlatego nie masz... i Ty myślisz, że ktoś Ci da karabin za ponad 1000zeta a Cię nawet nie zna?? kpisz??
po 3 jak już chcesz zrobić coś takiego to zaproś nas żebyśmy pokazali nasz arsenał i przedstawili nasze hobby...
po 4 masz pozwolenie od miasta na organizacje takiego czegoś??
po 5 po za tym... trzeba kompozytu... po co karabiny bez kompozytu Razz ??
Powrót do góry Go down
http://www.wmasg.pl/spoleczenstwo/ekipa/brak_danych/2817/olkuski
Ronnie223
Admin
Ronnie223


Liczba postów : 735
Join date : 18/12/2008
Age : 33
Skąd : Olkusz

Dni Ziemi Kluczewskiej Empty
PisanieTemat: Re: Dni Ziemi Kluczewskiej   Dni Ziemi Kluczewskiej Icon_minitimeCzw Kwi 15, 2010 10:01 pm

Ja się całkiem podpisuje pod zdaniem Jurgi..........napisz czy zależy Ci na obecności naszej czy naszych replik, oraz czy masz pozwolenie czy coś tego typu od np władz miasta - jeśli termin będzie nam opowiadał to wpadniemy pomóc dzieciakom - tylko nie wiemy na czym Ci tak naprawdę zależy.........
Powrót do góry Go down
Jurga
Admin
Jurga


Liczba postów : 1026
Join date : 17/12/2008
Age : 32
Skąd : Olkusz

Dni Ziemi Kluczewskiej Empty
PisanieTemat: Re: Dni Ziemi Kluczewskiej   Dni Ziemi Kluczewskiej Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 12:56 am

i nastała cisza...
brak zainteresowania...
czy ja coś źle napisałem?? confused
Powrót do góry Go down
http://www.wmasg.pl/spoleczenstwo/ekipa/brak_danych/2817/olkuski
KsRydzyk




Liczba postów : 8
Join date : 03/02/2010

Dni Ziemi Kluczewskiej Empty
PisanieTemat: Re: Dni Ziemi Kluczewskiej   Dni Ziemi Kluczewskiej Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 6:21 pm

Może się źle wyraziłem, ale chodziło mi bardzej o obecność was wraz z replikami. Jeśli chodzi o date to najprawdopodobniej będzie to 1 maja. A sprawę z władzami miastta zamierzam uzgodnić w poniedziałek.
Powrót do góry Go down
Jurga
Admin
Jurga


Liczba postów : 1026
Join date : 17/12/2008
Age : 32
Skąd : Olkusz

Dni Ziemi Kluczewskiej Empty
PisanieTemat: Re: Dni Ziemi Kluczewskiej   Dni Ziemi Kluczewskiej Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 6:33 pm

nooo i to całkowicie inaczej wygląda... Smile
no to nasz arsenał wygląda następująco:
Ja- NDM-86 (karabin wyborowy); beretta m92f (pistolet na CO2)
Ronnie- SWD Dragunow (karabin wyborowy)
Gocu- AK74U (karabin szturmowy (elektryk))
Małpa- dwa x M16 (karabin szturmowy (elektryk))
Legenda- mp5 Kurz (pistolet maszynowy (elektryk))

jeżeli się nie pomyliłem to by było wszystko bo Borsuka nie ma więc mniej o 3 kabiny, jeden pistolet oraz granatnik :]
Powrót do góry Go down
http://www.wmasg.pl/spoleczenstwo/ekipa/brak_danych/2817/olkuski
KsRydzyk




Liczba postów : 8
Join date : 03/02/2010

Dni Ziemi Kluczewskiej Empty
PisanieTemat: Re: Dni Ziemi Kluczewskiej   Dni Ziemi Kluczewskiej Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 11:04 am

Wiem że musze udać się o pozwolenie na Policje i do zarządu miasta, ale dokładnie do kogo?
Powrót do góry Go down
Jurga
Admin
Jurga


Liczba postów : 1026
Join date : 17/12/2008
Age : 32
Skąd : Olkusz

Dni Ziemi Kluczewskiej Empty
PisanieTemat: Re: Dni Ziemi Kluczewskiej   Dni Ziemi Kluczewskiej Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 11:11 am

pytaj się Majstra lub Jediego bo oni załatwiali na dni Olkusza...
Powrót do góry Go down
http://www.wmasg.pl/spoleczenstwo/ekipa/brak_danych/2817/olkuski
KsRydzyk




Liczba postów : 8
Join date : 03/02/2010

Dni Ziemi Kluczewskiej Empty
PisanieTemat: Re: Dni Ziemi Kluczewskiej   Dni Ziemi Kluczewskiej Icon_minitimeWto Kwi 20, 2010 6:03 pm

Witam dzieś się dowiedziałem iż Dni Ziemi Kluczewskiej odbędą się nie na bojsku a w domu kultury Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
Jurga
Admin
Jurga


Liczba postów : 1026
Join date : 17/12/2008
Age : 32
Skąd : Olkusz

Dni Ziemi Kluczewskiej Empty
PisanieTemat: Re: Dni Ziemi Kluczewskiej   Dni Ziemi Kluczewskiej Icon_minitimeWto Kwi 20, 2010 7:27 pm

czyli wszystko poszło się jebać :]
Powrót do góry Go down
http://www.wmasg.pl/spoleczenstwo/ekipa/brak_danych/2817/olkuski
Sponsored content





Dni Ziemi Kluczewskiej Empty
PisanieTemat: Re: Dni Ziemi Kluczewskiej   Dni Ziemi Kluczewskiej Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dni Ziemi Kluczewskiej
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Olkuski Skład Airsoftowy :: O.S.A. :: Wydarzenia-
Skocz do: